Formacja Kobiet: Odzyskaj wolność w relacjach

Data dodania: 2018.03.06

Zastanawiasz się czasem, co jest nie tak… Przecież kochasz, dajesz z siebie wszystko, cierpisz…, rezygnujesz z siebie…, a nie doświadczasz szczęścia, życia w obfitości. Początkowo jeszcze się miotasz, czujesz, że coś jest nie tak, potem zapominasz, że może być inaczej i … miłością, pokorą, ofiarą nazywasz sieci w których tkwisz, które skrępowały najpierw jego, a potem i Ciebie… Zapraszamy na spotkanie o wolności do której zaprasza Jezus Chrystus, zbudowanej na prawdzie i Miłości.

Spotkanie poprowadzi: Monika Wieczorek-Bańka - pedagog, psychoterapeuta, lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej przy parafii pw. bł. Karoliny w Tychach.

Termin: 22.03.2018 (CZWARTEK) godz.20:00

Miejsce spotkania: DCNE „Przyjaciele Jezusa”, Parafia Chrystusa Króla, Sosnowiec-Klimontów (ul. Kraszewskiego 25)

Zaprasza:
FORMACJA KOBIET - DCNE Przyjaciele Jezusa