Biskup przekazał charytatywną tytkę

Data dodania: 2017.11.19

Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak włączył się w w ogólnopolską akcję Caritas "Tytka charytatywna", organizowaną z okazji I Światowego Dnia Ubogich. Podobnie jak wiele osób z naszej diecezji wypełnił tytkę najpotrzebniejszymi produktami i przekazał w siedzibie Caritasu (jak widać na zdjęciu pod "czujnym okiem" papieża Franciszka spoglądającego ze ściany). Tytki odebrane dziś w parafiach przekazać można do kościołów w przyszłą niedzielę. A co, jeśli ktoś nie posiada specjalnej tytki? Nic straconego! Zapraszamy do wypełnienia Wirtualnej Tytki Charytatywnej, wpłacając 30 zł na konto Caritas Diecezji Sosnowieckiej. Zebrane w ten sposób datki przeznaczone zostaną na zakup żywności dla najuboższych.

Konto Bankowe: 25 2490 0005 0000 4520 4459 1536
Tytułem: Tytka