Sosnowiec: konkurs o nauczaniu dwóch papieży

Data dodania: 2018.03.08

W budynku Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu, 7 marca 2018 r., odbył się etap diecezjalny XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej "Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka". Komisja w składzie: ks. Michał Borda, ks. Grzegorz Kopyś, ks. Marcin Majcher i s. Martyna Malena Pytel, po sprawdzeniu prac i podliczeniu punktów zakwalifikowała na etap ogólnopolski następujące osoby:

1. Klaudia Korlacka, IV Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu, katecheta: Anna Matusewicz

2. Wiktoria Pieczyrak, IV Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu, katecheta: Natalia Dziża-Urbaniak

3. Anna Więcek, I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu, katecheta: ks. Piotr Bardo

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w finale ogólnopolskim olimpiady, który odbędzie się w Łodzi.

Wydział Katechetyczny