Turniej dla dąbrowskich ministrantów

Data dodania: 2018.03.12

Ministranci z Dąbrowy Górniczej 10 marca rozegrali turniej piłki halowej w dwóch kategoriach: ministrantów młodszych oraz ministrantów starszych. 8 drużyn walczyło o tytuł zwycięzcy pod okiem swoich księży opiekunów, trenerów oraz rodziców. Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak pobłogosławił nam na rozpoczęcie rozgrywek, które bezpiecznie dobiegły do wyczekiwanego ogłoszenia wyników i rozdania nagród. A oto wyniki:

Ministranci starsi:

1. miejsce Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe

2. miejsce Parafia pw. św. Antoniego z Padwy

3. miejsce Parafia pw. NMP Anielskiej

4. miejsce Parafia pw. MB Królowej Polski

5. miejsce Parafia pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Ministranci młodsi:

1. miejsce Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe

2. miejsce Parafia pw. MB Królowej Polski

3. miejsce Parafia pw. św. Antoniego z Padwy

Królowie strzelców:

Ministranci starsi - Maciej Szczepek

Ministranci młodsi - Piotr Krzysztoń

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Muzycznej im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej za udostępnienie nam sali gimnastycznej. Gorące podziękowania składamy także fundatorom nagród - Edwardowi Boberowi oraz Markowi Węgrzynowiczowi. Wszystkim uczestnikom turnieju oraz ich opiekunom gratulujemy i życzymy zawsze wspaniałej kondycji - nie tylko tej fizycznej, lecz także duchowej.

Tekst i FOTO: Parafia św. Maksymiliana w Dąbrowie Górniczej