Rowerowa pielgrzymka z Będzina do Lichenia

Data dodania: 2018.05.19

Już dziś serdecznie zapraszamy na rowerową pielgrzymkę Będzin – Jasna Góra – Kalisz - Licheń, która odbędzie się w dniach 23-26 czerwca! Zapisy przyjmujemy do końca maja. W tym roku wyruszymy z Będzina-Grodźca z parafii św. Katarzyny. Koszt uczestnictwa wynosi 120 zł + koszt powrotu z Lichenia (uzależnione od ilości osób). Możliwe jest uczestnictwo w I etapie tzn. 23-24.06.2018 r., czyli przybycie na Jasną Górę, dojazd do Kalisza i powrót we własnym zakresie.

ZGŁOSZENIA I INFORMACJE:

Liczba uczestników jest ograniczona, stąd zapisy prowadzone są do wyczerpania wolnych miejsc. Termin zgłoszeń mija 31.05.2018 r.

Zgłoszenia przyjmowane będą tylko na specjalnie przygotowanych kartach zgłoszeniowych (do pobrania na stronie  www.pielgrzymka.olkusz.pl) po wcześniejszym zapoznaniu się z Regulaminem. Pobrany i wypełniony formularz należy przesłać na adres pielgrowerowa@gmail.com lub przekazać w czasie spotkania organizacyjnego.

Wpłaty w kwocie 120 zł. dokonujemy przelewem na konto: Diecezja Sosnowiecka-Pielgrzymka 36 2490 0005 0000 4600 7281 3895 lub na spotkaniu organizacyjnym 03.06.2018 r. o godz. 19.00 w salce przy Parafii św. Katarzyny w Będzinie - Grodźcu.

Wszyscy uczestnicy podpisują oświadczenie o zapoznaniu się z postanowieniami Regulaminu i jego przestrzeganiu. Dodatkowe oświadczenia podpisują rodzice lub opiekunowie osób, które nie ukończyły 18 – go roku życia (wg warunków uczestnictwa) na karcie zgłoszeniowej.

Pielgrzymka jest wydarzeniem bezpłatnym, a pobierana kwota służy jedynie na pokrycie kosztów (ubezpieczenie, niezbędne wyżywienie, paliwo do samochodów technicznych, transport bagażu, koszulki bawełniane, identyfikatory itp).

Przy zgłoszeniu pobierana jest opłata pielgrzymkowa w wysokości wskazanej przez Organizatora od każdego uczestnika lub zgodnie z warunkami uczestnictwa.

Regulamin pielgrzymki, formularz zgłoszeniowy  i mapy dostępne są na stronie www.pielgrzymka.olkusz.pl (bezpośredni link)