"Gramy dla mamy" z Eleni

Data dodania: 2018.04.25

Caritas Diecezji Sosnowieckiej zaprasza na VII Koncert Charytatywny z cyklu "Gramy dla mamy".To wyjątkowe wydarzenie dedykujemy matkom i dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, pragnąc pomóc urzeczywistnić ich marzenia o normalnym życiu.  Początkową ideą koncertu było zebranie funduszy na budowę, a obecnie na funkcjonowanie działającego od 2015 roku Diecezjalnego Domu Matki i Dziecka Caritas Diecezji Sosnowieckiej. Jest to również okazja do podziękowania osobom, które wspierają dzieła Caritas, a także możliwość wspólnego, rodzinnego świętowania Dnia Matki.

Koncert połączony będzie z aukcją podarków od znanych i cenionych osób. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na Diecezjalny Dom Matki i Dziecka w Sosnowcu.

Koncert charytatywny odbędzie się w poniedziałek 28 maja br. o godzinie 18.00 w sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Sosnowcu, przy ulicy Wawel 2. Gwiazdą wieczoru będzie "Eleni". Bilety – cegiełki w cenie 40 zł już wkrótce dostępne będą w biurze Caritas przy ul. Korczaka 5

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.