Pielgrzymka Podwórkowych Kółek Różańcowych

Data dodania: 2018.06.18

Już po raz kolejny udało się zorganizować wyjazd z Chruszczobrodu na Jasną Górę z okazji pielgrzymki Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci. Łącznie uczestniczyło nas w niej 29 osób. Dzieci wraz z rodzinami sobotni dzień spędzili u stóp Matki Bożej. Hasłem tegorocznej pielgrzymki były słowa: "Przyjdź Duchu Święty". Wszystko rozpoczęło się wszystko o godzinie 10.30 czasem świadectw i spotkaniem z Madzią Buczek, potem odbył się koncert w wykonaniu ks. bpa. Antoniego Długosza i zespołu "Armia Dzieci", modlitwa różańcowa i Eucharystia pod przewodnictwem biskupa. Po Mszy św. odbył się konkurs z nagrodami. W drodze powrotnej pokłoniliśmy się jeszcze Matce Bożej w Leśniowie. Zmęczeni, a zarazem radośni, szczęśliwie powróciliśmy do naszych domów ok. 17.30.

katecheta Mariusz K.