Neoprezbiterzy formowali się w Mzykach

Data dodania: 2018.09.15

Spotkaniem w sanktuarium Jana Vianneya w Mzykach rozpoczęliśmy nasz pierwszy rok formacji permanentnej. W spotkaniu tym towarzyszyli nam Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak, ojciec Paweł Nowak, ks. Tomasz Nowak, kustosz sanktuarium i ksiądz Przemysław Szot. 14 września jest dla nas datą szczególną, bo to właśnie tego dnia 6 lat temu wprowadziliśmy się do seminarium przy ul. Bernardyńskiej 3 w Krakowie. A teraz znów, 14 września, w święto Podwyższenia Krzyża Świętego, mamy okazję spotkać się na Mszy świętej, by razem wejść w nowy etap naszego życia.

Dziękujemy naszym formatorom nie tylko za bycie z nami i tę Najświętszą Ofiarę, którą mieliśmy możliwość koncelebrować z naszym Pasterzem, ale też za ukazanie nam na nowo postaci dwóch tak bliskich nam świętych: św. Jana Vianneya i św. Jana Pawła II. Liczymy, że cały ten rok przyniesie wielkie owoce w życiu naszym i tych, do których jesteśmy posłani.

FOTO: ks. Przemysław Szot