Kalendarium posług Ks. Bp. G. Kaszaka (październik)

Data dodania: 2018.10.02

KALENDARIUM POSŁUG KSIĘDZA BISKUPA GRZEGORZA KASZAKA, ORDYNARIUSZA DIECEZJI SOSNOWIECKIEJ, NA PAŹDZIERNIK A.D. 2018 (STAN NA 14 PAŹDZIERNIKA)

2 października g. 11 –pielgrzymka gimnazjalistów do Kalwarii Zebrzydowskiej – Msza św.

2 października g. 19.30 – jesienne dni duszpasterskie.

3 października g. 10 – Msza św. w Katedrze w rocznicę powstania szpitala św. Barbary w Sosnowcu.

3 października g. 19.30 – jesienne dni duszpasterskie.

4 października g. 12.30 – poświęcenie hotelu przy lotnisku.

5 października g. 10 – inauguracja roku akademickiego w Seminarium – Msza św.

6 października g. 9 – pielgrzymka rodziców i dziadków kapłanów do Katedry – Msza św.

7 października – wizytacja kanoniczna parafii św. Franciszka w Niegowonicach.

7 października g. 13 – Msza św. i poświęcenie organów w parafii św. Andrzeja w Olkuszu.

7 października g. 18 – Msza św. w Katedrze w 10. rocznicę śmierci śp. Księdza Biskupa Adama Śmigielskiego.

9-11 października  – pielgrzymka do Rzymu.

12 października g. 9 – Msza św. z poświęceniem sztandaru LO w parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Wolbromiu.

13 października – koronacja obrazu w bazylice św. Jana chrzciciela w Szczecinie.

14 października – wizytacja kanoniczna parafii św. Bartłomieja w Ciągowicach.

14 października g. 18 – Msza św. w Katedrze w Katowicach – inauguracja roku akademickiego.

15 października g. 17 – Dzień Edukacji Narodowej w Muzie w Sosnowcu.

16 października g. 11 – Msza św. z poświeceniem sztandaru SP 10 w parafii Nawiedzenia NMP w Sosnowcu.

16 października g. 16.30 – Msza św. w centrum Jana Pawła II Krakowie.

17 października g. 10 – pogrzeb Taty ks. Marka Cudy.

19 października g. 12 – spotkanie z klerykami III roku przed obłóczynami.

19 października g. 16-17 – posługa w stałym konfesjonale.

21 października – wizytacja kanoniczna parafii św. Anny w Grabowej.

21 października g. 17 – wprowadzenie relikwii św. Jana Kantego w Przeginii.

23 października g.  – Msza św. z okazji 25-lecia Szkół Jana Pawła II w Sułoszowej.

23 października g. 17.30 – różaniec i Msza św. z bierzmowaniem w parafii NMP Królowej Polski w Dąbrowie Górniczej.

26 października g. 16-17 – posługa w stałym konfesjonale.

28 października – wizytacja kanoniczna parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Wysokiej

29 października g. 10 – Msza św. z poświęceniem sztandaru w 100-lecie niepodległości w więzieniu w Wojkowicach.