12h dla Pana w Różańcowej

Data dodania: 2018.09.26

Parafia NMP Różańcowej w Sosnowcu zaprasza wraz z duszpasterzami i parafianami na nabożeństwo: "12h dla Pana". 6 października podejmiemy sztafetę modlitwy różańcowej przed wystawionym Najświętszym Sakramentem od godz. 7:00 do godz. 19:00. To czas, który chcemy ofiarować Bogu, by podziękować za 100 lat niepodległości naszej Ojczyzny, jak również, aby wyprosić dla Parafii oraz całej diecezji potrzebne łaski.

Podczas trwania nabożeństwa ci, którzy opadną z sił, będą mogli skorzystać z herbaty i ciastka przygotowanych w salce. Zapraszamy do przedłużenia inicjatywy różańca do granic z sprzed roku, ale także do duchowego przygotowania się do świętowania odpustu na wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, jakie przypada 7 października z uroczystą sumą o g. 12 pod przewodnictwem ks. kanclerza Mariusza Karasia. Przybądźmy, by trwać we wspólnocie jak Apostołowie wraz z Maryją. Zapraszamy i czekamy na kapłanów wraz z grupami, siostry zakonne oraz osoby indywidualne.