Ministranci z diecezji na szachowych mistrzostwach

Data dodania: 2018.11.29

Służba liturgiczna z Zadroża po raz drugi reprezentowała naszą diecezję oraz swoją parafię w Mistrzostwach Polski Ministrantów w szachach, które odbyły się w dniach 24 i 25 listopada w Starachowicach. Wzięło w nich udział 138 zawodników z 47 parafii z 19 diecezji. Mistrzostwa rozgrywane były w dwóch cyklach rozgrywek. W pierwszym dniu rozgrywane były jubileuszowe X Mistrzostwa w Szachach Szybkich, a drugim dniu IV Mistrzostwa w Szachach Błyskawicznych. W rozgrywkach w szachach szybkich amatorów turniej B (rocznik 2006 i młodsi) wicemistrzem został Arkadiusz Smuga, któremu serdecznie gratulujemy oraz życzymy, aby w następnych latach przynosił dumę naszej diecezji i parafii.

Tekst i FOTO: ks. Paweł Stec