Biskup na opłatkowych spotkaniach z lekarzami

Data dodania: 2018.12.11

Wraz ze śnieżną, niemal radośnie zimową pogodą rozpoczął się sezon opłatkowych spotkań w firmach, szkołach i instytucjach. To okazja do składania sobie życzeń przy łamaniu opłatkiem, spokojniejszych niż zazwyczaj rozmów przy stole pełnym świątecznych potraw, wsłuchiwania się w śpiew kolęd i oglądania spektakli jasełkowych. Wśród gości wielu spotkań jest także Pasterz naszej diecezji, Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak. Tradycyjnie będziemy na naszej stronie zamieszczali fotorelację z części z nich.

11 grudnia Ksiądz Biskup gościł w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim, a następnie w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Barbary.