Zmarł ks. kan Józef Podkowa

Data dodania: 2018.12.31

Dziś w 78. roku życia i w 53. roku kapłaństwa, po ciężkiej chorobie, odszedł do Pana ks. kan. Józef Podkowa, były proboszcz parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Ogrodzieńcu.

Msza Święta żałobna pod przewodnictwem Księdza Biskupa Jana Piotrowskiego zostanie odprawiona się w piątek 4 stycznia 2019 r. o godz. 9.00 w kaplicy Domu Księży Emerytów w Kielcach.
Msza święta pogrzebowa pod przewodnictwem Księdza Biskupa Piotra Skuchy zostanie odprawiona w piątek 4 stycznia 2019 r. o godz. 12.00, w kościele parafialnym w Jurkowie.

Zmarły, zgodnie z wolą najbliższej rodziny, pochowany zostanie na miejscowym cmentarzu parafialnym.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie...