Zmarł ks. Stanisław Przebięda (informacja o pogrzebie)

Data dodania: 2019.03.05

5 marca, w 83. roku życia i w 57. roku kapłaństwa, odszedł do Pana ksiądz kanonik Stanisław Przebięda, emerytowany kapelan szpitala św. Barbary w Sosnowcu, a wcześniej m.in. proboszcz parafii św. Jakuba w Sączowie (1990-1991), w ostatnich latach mieszkaniec w Domu św. Józefa w Będzinie.

Program uroczystości pogrzebowych:

Czwartek, 7 marca 2019 roku
godz. 11.00 - Msza Święta żałobna sprawowana pod przewodnictwem Księdza Biskupa Grzegorza Kaszaka w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Będzinie. Po Mszy św. eksporta ciała śp. ks.Stanisława.

Piątek, 8 marca 2019 roku
godz. 11.00 - Msza Święta pogrzebowa w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Brzostku (woj. podkarpackie). Po Mszy św. złożenie ciała śp. ks. Stanisława na cmentarzu parafialnym.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie...