Strefa Zero 2019

Data dodania: 2019.04.30

15-16 czerwca 2019 roku zapraszamy na ósmą już konferencję Strefa Zero, organizowaną przez Wspólnotę Metanoia. W tym roku również spotykamy się w hali widowiskowo - sportowej "Centrum" w Dąbrowie Górniczej przy Al. Róż 3. Myślą przewodnią tegorocznej konferencji jest fragment z Księgi Izajasza 61,1-3:

"Duch Pana Boga nade mną, bo Pan mnie namaścił, abym ubogim głosił dobrą nowinę. Posłał mnie, abym opatrzył rany złamanych na duchu, abym ogłosił więźniom wyzwolenie, a zniewolonych uczynił wolnymi, abym ogłosił rok łaski od Pana i dzień odpłaty naszego Boga, abym pocieszał wszystkich pogrążonych w żałobie, niósł radość opłakującym Syjon, dał im diadem zamiast popiołu, olejek radości zamiast żałoby, płaszcz chwały zamiast przygnębienia!"

Co roku, coraz liczniej spotykamy się, by razem wołać do Boga. Chcemy inspirować siebie nawzajem do brania odpowiedzialności za zmianę, do bycia częścią zmiany tu i teraz – w miejscach , do których powołuje nas Bóg. Konferencja jest skierowana przede wszystkim do tych, którzy aktywnie pragną przynosić zmianę temu światu, przez Chrystusa i z Chrystusem. Chcemy razem, wszczepieni w Niego budować, odbudowywać, odnawiać.

Strefa Zero literalnie to miejsce po wybuchu, a w Duchu to miejsce, gdzie rodzi się NOWE dla naszego życia i naszego kraju.

W tych dwóch dniach inspirować nas będą pełni pasji dla Boga mówcy:

o. Tomasz Gałuszka OP   - Kraków

bp. Andrzej Siemieniewski   - Wrocław

sally & David Doery   - Bridge Church Australia
   
Maciej Wolski   - Dom modlitwy 24/7, Warszawa

Karol Sobczyk   - Głos na Pustyni, Kraków

Marcin Zieliński   - Głos Pana, Skierniewice

Krzysztof Demczuk   - Metanoia, Jaworzno


Dwa dni inspiracji, niesamowitych wykładów, pełnego ognia uwielbienia, dwa dni społeczności w Duchu Świętym. Dołącz do wydarzenia, śledź nasz fanpage Strefa Zero oraz obserwuj nas na instagramie: @strefa_zero_konferencja.

Systematycznie będziemy w tych miejscach publikować aktualności.

Więcej informacji: www.facebook.com/strefazero.konferencja/

Zapraszamy!!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.