Koncert dla mam w Dąbrowie

Data dodania: 2019.05.26

Serdecznie zapraszamy na koncert "Dla naszych Mam" organizowany w ramach XII Metropolitalnego Święta Rodziny w wykonaniu Jacka Silskiego - solisty Królewskiej Orkiestry Symfonicznej, który odbędzie się 1 czerwca (sobota) o godzinie 18.45, w kościele św. Rafała Kalinowskiego w Dąbrowie Górniczej-Gołonogu (ul. Kosmonautów 9) przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta Dąbrowy Górniczej. Wstęp na koncert jest wolny, jeżeli ktoś ma życzenie będzie mógł złożyć dobrowolną ofiarę na wsparcie tego przedsięwzięcia. Na koncert zapraszają proboszcz parafii św. Rafała Kalinowskiego w Dąbrowie Górniczej i Prezydent Miasta Marcin Bazylak.