Chruszczobród na pielgrzymce Podwórkowych Kółek Różańcowych

Data dodania: 2019.06.18

Jak co roku tradycyjnie pielgrzymowaliśmy na Jasną Górę z Chruszczobrodu z okazji Pielgrzymki Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci. Jej hasłem były słowa "Niech zstąpi Duch Twój". Była to pielgrzymka dzieci wraz z rodzinami. Łącznie z naszej parafii uczestniczyło w niej 25 osób. Całość wydarzenia modlitewnego rozpoczęła się o godzinie 11.00 koncertem w wykonaniu zespołu "Armia Dzieci", następnie koncert Księdza Biskupa Antoniego Długosza. Po koncercie swój czas miała Magdalena Buczek – założycielka Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci.

O godzinie 13.00 Eucharystii przewodniczył Ksiądz Biskup Długosz. W czasie Eucharystii w niebo wypuszczone zostały kolorowe balony oraz gołębie. Po Mszy św. odbył się konkurs z nagrodami. Po uroczystościach udaliśmy się w drogę powrotną przez piękny Leśniów.

katecheta Mariusz K.