Oazowo-rekreacyjny wypoczynek w Zakopanem

Data dodania: 2019.08.12

W te wakacje również udało się wyjechać do Zakopanego na wakacyjny wypoczynek oazowo - rekreacyjny w terminie od 22 do 29 czerwca. Wyjazd mógł się odbyć dzięki współpracy z parafią św. Marii Magdaleny w Dąbrowie Górniczej-Ząbkowicach. Opiekę duchową sprawował ks. Andrzej Żuławiński.

Codziennie była sprawowana Eucharystia i modlitwy uwielbieniowe. W tym roku udało nam się być na Gubałówce, Murowańcu i Czarnym Stawie Gąsienicowym, Rusinowej Polanie, Kalatówkach, w Rabkolandzie i Parku Zdrojowym oraz na basenach termalnych na Polanie Szymoszkowej. W wolnym czasie było zorganizowane ognisko i zabawy na wolnym powietrzu, a wieczorami w sali. Udało się zorganizować warsztaty z sianem. Łącznie w wyjeździe uczestniczyło 31 dzieci.

katecheta Mariusz