Eucharystia na koniec Diecezjalnej Akademii Rodziny

Data dodania: 2019.12.15

Jak co roku organizowana w Sosnowcu Diecezjalna Akademia Rodziny serię wykładów zakończyła w listopadzie, zaś w grudniu zaprosiła słuchaczy na Eucharystię w parafii Krzyża Świętego w Jaworznie-Jeleniu oraz spotkanie opłatkowe. Eucharystii przewodniczył wielki przyjaciel i mecenas DAR-u, Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak. Nie mogło zabraknąć też kapelana Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i proboszcza parafii w Jeleniu, ks. Janusza Glanowskiego, a także ks. Jana Szkoca i koordynatorki całego przedsięwzięcia Renaty Szopy. Z prezentami tradycyjnie pojawił się też św. Mikołaj, stanowiąc nie lada atrakcję nie tylko dla najmłodszych.