10. kolędowanie w parafii Chrystusa Króla

Data dodania: 2020.01.22

"Dla Ciebie Panie nasze kolędowanie" – pod takim hasłem 5 stycznia 2020 roku o godzinie 19.00 w parafii Chrystusa Króla w Dąbrowie Górniczej, odbył się 10. JUBILEUSZOWY PARAFIALNY KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych.

Każdy na swój sposób mógł zaprezentować swoje umiejętności wokalno- instrumentalne. Widzowie usłyszeli najbardziej znane i lubiane kolędy i pastorałki, które wzruszyły niejednego słuchacza.

Po wspólnym kolędowaniu nastąpiła chwila podziękowań i wdzięczności współtwórcom koncertu oraz przekazanie słodkiej tortowej niespodzianki dla wszystkich uczestników koncertu.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy zaśpiewali wspólnie kolędę "Dzisiaj w Betlejem", która zakończyła parafialne kolędowanie.

Alicja Oleksy
FOTO: Jerzy Mickiewicz