Dziękczynna Msza z poświęceniem wyposażenia kaplicy

Data dodania: 2017.12.18

14 grudnia w Podlesiu, podlegającym terytorialnie pod parafię Bór Biskupi w Bukownie, odbyła się Msza św. dziękczynna za szczęśliwą peregrynację figury MB Fatimskiej. Eucharystię odprawiali wraz z proboszczem, ks. Krzysztofem Bujakiem, ks. kanclerz Mariusz Karaś, ks. Włodzimierz Sęk i ks. Adam Gołąb.

Podczas Eucharystii miało miejsce poświęcenie nowego ołtarza, ambonki i chrzcielnicy. Licznie zgromadzeni wierni, wsłuchani w piękną homilię kaznodziei o wartości i potrzebie dostrzegania drugiego człowieka wokół nas, z radością w sercach, uśmiechem na ustach, ubogaceni duchowo i z pamiątką od księdza proboszcza (w postaci Aktu Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi każdej Rodziny w Parafii) wrócili do swoich domów.

Tekst i zdjęcia nadesłane przez parafię