Kalendarium posług Ks. Bp. G. Kaszaka (styczeń)

Data dodania: 2017.12.26

KALENDARIUM POSŁUG KSIĘDZA BISKUPA GRZEGORZA KASZAKA, ORDYNARIUSZA DIECEZJI SOSNOWIECKIEJ, NA STYCZEŃ A.D. 2018 R. (STAN NA 24 STYCZNIA 2018 R.)

1 stycznia g. 13 – Msza św. w bazylice św. Andrzeja w Olkuszu.

5 stycznia g. 16 – wizyta kolędowa u mieszkańców Domu św. Józefa w Będzinie.

6 stycznia g. 10 – Msza św. na rozpoczęcie Orszaku Trzech Króli w bazylice św. Andrzeja w Olkuszu.

6 stycznia g. 16 – Msza św. i spotkanie opłatkowe z Przymierzem Rodzin Mamre w Domu św. Józefa w Będzinie.

7 stycznia g. 16 – Msza św. i koncert w kolegiacie św. Wojciecha w Jaworznie.

7 stycznia g. 18 – wizyta kolędowa u księży parafii św. Wojciecha w Jaworznie.

8 stycznia g. 12 – poświęcenie krzyży w Urzędzie Miasta w Czeladzi.

8 stycznia g. 15 – opłatkowe spotkanie samorządowe w Siewierzu.

8 stycznia g. 18 – spotkanie z klerykami w Seminarium.

12-13 stycznia – spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Zakopanem.

14 stycznia g. 16 – Koncert Galowy Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu na Osiedlu Syberka w Będzinie.

16 stycznia g. 10 – spotkanie noworoczne z samorządowcami w Domu Biskupim.

16 stycznia g. 19 – wizyta kolędowa u księży parafii św. Mateusza w Czeladzi i NMP Szkaplerznej w Sosnowcu.

19 stycznia g. 10.30 – koncert kolęd i pastorałek w parafii św. Antoniego w Dąbrowie Górniczej-Gołonogu.

21 stycznia g. 10.30 – Msza św. ze Katolickim Stowarzyszeniem Rodzin Wielodzietnych im. św. Jadwigi Śląskiej na Osiedlu Stałym w Jaworznie.

23 stycznia g. 10 – spotkanie noworoczne w Urzędzie Miasta w Jaworznie.

23 stycznia g. 18 – spotkanie noworoczne w Starostwie Powiatowym w Będzinie.

24 stycznia g. 9 – kolędowanie w więzieniu w Wojkowicach.

25 stycznia g. 12.30 – finał konkursu bliblijnego dla szkół podstawowych w Wydziale Katechetycznym.

25 stycznia g. 18 – nabożeństwo ekumeniczne w kościele św. Tomasza w Sosnowcu.

27 stycznia g. 10 – Msza św. z okazji Dnia Życia Konsekrowanego w klasztorze sióstr karmelitanek w Sosnowcu.