1% dla Ruchu Światło-Życie

Data dodania: 2018.01.07

Każdego roku około 400 dzieci i młodzieży z naszej diecezji korzysta z rekolekcji wakacyjnych i zimowych organizowanych przez Ruch Światło-Życie (Oazę). Prowadzimy działalność wychowawczą w grupach formacyjnych działających w kilkunastu parafiach naszej diecezji. Ponadto organizujemy liczne kursy, wydarzenia ewangelizacyjne oraz integracyjne, w których każdego roku uczestniczy kolejne kilkaset osób. Wszystko to ogromnym wysiłkiem naszych animatorów, którzy jako wolontariusze poświęcają swój czas i środki dla dobra dzieci i młodzieży. Do tego należy dodać rzesze rodzin korzystających z rekolekcji w ramach Domowego Kościoła.

Chcąc zapewnić waszym dzieciom jak najlepsze warunki wypoczynku i jak najlepsze środki formacyjne, zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku za rok 2017 na Ruch Światło-Życie Diecezji Sosnowieckiej. Dzięki temu będziemy również mogli dalej wspomagać tych, dla których brak środków finansowych stanowiłby przeszkodę w uczestnictwie w naszych rekolekcjach.

By przekazać 1% podatku dochodowego na rzecz Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji wystarczy:

1. wpisać w zeznaniu podatkowym numer KRS Fundacji „Światło-Życie”: 0000071891;

2. w rubryce informacje dodatkowe jako cel szczegółowy wpisać: OAZA SOSNOWIEC

To naprawdę proste!

Dziękując za okazaną pomoc i wsparcie

Ks. Andrzej Nackowski