Spotkanie noworoczne Apostolatu Margaretka

Data dodania: 2018.01.17

W przyszłą sobotę, 27 stycznia, zapraszamy na spotkanie noworoczne członków Apostolatu MARGARETKA do sanktuarium NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej. Spotkanie rozpocznie Msza św. o godz. 10.00 w intencji o świętość kapłanów i nowe powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego. Eucharystię uświetni występ chóru z parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Czeladzi-Piaskach pod dyrekcją Sławomira Nowickiego. Po Mszy św. wspólne spotkanie noworoczne na sali przy sanktuarium.

Na spotkanie zaprasza diecezjalny asystent Apostolatu MARGARETKA ks. Tomasz Zmarzły i kustosz sanktuarium NMP Anielskiej ks. Andrzej Stasiak.