Ekumeniczne nabożeństwo w Sosnowcu

Data dodania: 2018.01.19

Serdecznie zapraszamy do Sosnowca na tradycyjne nabożeństwo ekumeniczne kończące tegoroczny Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Odbędzie się ono w kościele św. Tomasza Ap w Sosnowcu w czwartek, 25 stycznia, o g. 18. Modlitwie przewodniczył będzie Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak. Włączą się w nią przedstawiciele wyznań chrześcijańskich. Homilię wygłosi ks. Adam Malina, pasterz ewangelicko-augsburskiej parafii św. Jana w Sosnowcu. Hasłem tegorocznych rozważań są słowa "Prawica Twoja wsławiła się mocą" (Wj 15,6) Całość uświetni występ chóru katedralnego Lutnia. Tradycyjnie wszyscy zebrani podzielą się opłatkiem i złożą sobie życzenia.