Czeladź: kolejne spotkanie ze św. Józefem

Data dodania: 2021.07.19

Kolejne, comiesięczne spotkanie ze św. Józefem odbyło się 19 lipca w kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Czeladzi – Piaskach. Tematem wiodącym lipcowego spotkania było ukazanie św. Józefa jak wzoru życia wewnętrznego i wzoru milczenia.

Mszy Świętej przewodniczył ks. Mariusz Trąba. Następnie odbyło się nabożeństwo za przyczyną św, Józefa, które poprowadził ks. Józef Handerek, proboszcz czeladzkiej parafii i kustosz sanktuarium pw. św. Jana Marii Vianneya.

Była to także okazja do ukazania najgłębszej rozmowy z Bogiem, jaką jest milczenie. Modlono się także o powołania do zakonów kontemplacyjnych będących oazą milczenia i życia wewnętrznego.