Olkusz: rekolekcje Szkoły Życia Chrześcijańskiego

Data dodania: 2021.10.07

W dniach 1-3 października 2021 r. w parafii pw. św. Maksymiliana w Olkuszu odbyły się kolejne rekolekcje Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła.

Zgromadziła się nas niewielka grupa, jednak to nie zniechęcało. Atmosfera była jak zawsze rodzinna i serdeczna. Czuć było bliskość i obecność Boga. Dziękuję wszystkim posługującym za obecność, czas, rozmowy, radość oraz wszystkim uczestnikom, dla których i dzięki którym my możemy być i współtworzyć ten dobry czas.

Powitaliśmy również nowego Księdza opiekuna. Z decyzji Księdza Biskupa został nim ks. Paweł Stec. Dziękujemy Księdzu za zaangażowanie, ciepłe słowa, konferencje, służenie sakramentami.

Serdecznie już zapraszamy każdego na kolejne 3-dniowe rekolekcje. Najbliższe planujemy zorganizować początkiem roku 2022. Dokładny termin podamy bliżej rekolekcji. Wszystko na Bożą Chwałę.

Joanna