Spotkanie Kobiet FeelHarmonia - jak być szczęśliwą w relacjach

Data dodania: 2018.02.08

Ruch Światło - Życie serdecznie zaprasza na Spotkania Kobiet FeelHarmonia 2018r. Jeśli szukasz zmiany i nie wiesz od czego zacząć – przyjedź! Jeśli nie boisz się dbać o siebie – przyjedź! A jeśli nie umiesz, bądź boisz się troszczyć się o siebie – przyjedź tym bardziej! UWAGA! ZGŁOSZENIA WYDŁUŻONE DO 15 LUTEGO!!

W gronie fantastycznych kobiet podczas warsztatów "Na zakręcie" będziemy razem uczyć się: jak nazywać potrzeby, jak mówić o nich bez lęku, jak dążyć do komunikacji, która buduje obie strony relacji, jak słyszeć i rozumieć potrzeby drugiej osoby. Wspólnie poszukamy pozycji życiowej, w której najpełniej możesz być sobą. Chciałabyś przestać marzyć i zacząć działać: czekamy na Ciebie. Ponadto w planie weekendu nie zabraknie czasu na wspólną modlitwę, Eucharystię, spotkanie się, rozmowy, dzielenie i radowanie się sobą. To będą dobre dni! Przyjedź!

Termin: 3 - 4 marca 2018 r. (od godziny 8:30 w sobotę do godziny 14:00 w niedzielę)

Miejsce: Ośrodek Wczasowo – Rekolekcyjny Caritas w Zakrzowie

Koszt: 130 zł (obejmuje nocleg, wyżywienie, wynagrodzenie dla prowadzących)

Dojazd: we własnym zakresie. 

Zgłoszenia do: 15.02.2018 r. przez formularz dostępny pod tym adresem https://docs.google.com/forms/d/1zU-f_mXBJVPxQ5noG4S9glMT7peFlzmE799GWx4yXrY/edit?ts=5a5943ff

Kontakt: ds.feelharmonia@gmail.com

Nie czekaj i zgłoś się już dziś bo ilość miejsc jest ograniczona!

Ważna informacja:

Potwierdzeniem i jednocześnie zarezerwowaniem miejsca w Spotkaniu jest wpłata całej kwoty w ciągu trzech dni od zgłoszenia na konto:
Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie Diecezji Sosnowieckiej
Ul. Wawel 19, 41-200 Sosnowiec
BGŻ BNP Paribas SA 41 2030 0045 1110 0000 0423 8170

Tytuł przelewu: imię i nazwisko oraz dopisek "Warsztaty dla kobiet".

Prowadzący:

Marek Kuźnik – dr psychologii – psychoterapeuta; trener, specjalność psychologia kliniczna i psychologia rozwoju człowieka. Wieloletni wykładowca akademicki. Ukończył szkolenia z zakresu pracy terapeutycznej w nurcie Gestalt, Analizy Transakcyjnej, Terapii grupowej NEST oraz Interwencji Kryzysowej. W trakcie szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty rodzin i par w Zakładzie Rodzin UJ w Krakowie. Przez kilka lat pracował w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Częstochowie. Certyfikowany trener warsztatów psychoedukacyjnych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Członek zarządu oddziału Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Częstochowie.

Danuta Kuźnik – pedagog terapeuta w systemie Montessori, logopeda, filolog polski. Pracuje w Przedszkolu Sióstr Nazaretanek w Częstochowie jako logopeda i pedagog. Prowadzi liczne warsztaty i szkolenia dla rodziców, nauczycieli, doradców rodzinnych. Jako logopeda współpracuje z Centrum Stomatologii Integralnej – Dentaria.

Państwo Marek i Dorota Kuźnik wspólnie są małżeństwem od 19 lat, a przyjaźnią się od 25. Są rodzicami czworga dzieci. Piszą książki dla małżonków, narzeczonych, nastolatków i in. Lubią spędzać ze sobą czas. Wspólnie prowadzą Ośrodek Wspomagania Rozwoju Dobre Miejsce.

Ruch Światło - Życie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.