Czas to pieniądz, a pieniądze to władza

Data dodania: 2018.02.18

Słyszałeś o "nawracaniu swojego portfela"? Co możesz zrobić, żeby dobrze, w zgodzie z wolą Bożą, zarządzać swoimi dobrami? Przyjdź na konferencję: Czas to pieniądz, a pieniądze to władza. Prawda czy fałsz?, którą 1 marca o godz. 20 w parafii Chrystusa Króla w Sosnowcu (ul. Kraszewskiego 25), wygłosi Grzegorz Gruza. Dla chętnych przed konferencją Msza Święta o godz 18:00 oraz adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy .

O prowadzącym:
Grzegorz Gruza -  instruktor ZHP w stopniu harcmistrza, drużynowy i zastępca komendanta Hufca ZHP Lublin, ratownik medyczny, komendant obozów, magister geografii i absolwent studiów podyplomowych z zakresu Public Relations, instruktor na obozie Camp America (NY USA), żeglarz jachtowy, taternik, grafik komputerowy (kurs podstawowy), rzecznik prasowy Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci, narciarz, uczestnik półmaratonu warszawskiego, mąż, tata trzech córek (Weroniki, Oliwii i Bianki), trener biznesu z kilkuset dniami szkoleniowymi na koncie poprowadzonymi w Anglii i w Polsce, konsultant HR, właściciel i dyrektor przedszkola prywatnego, prezes zarządu spółki IT, wiceprezes zarządu spółki Bon appetit produkującej ponad milion posiłków rocznie, inwestor giełdowy, inicjator projektu GoodPoint, lider wspólnoty charyzmatycznej, uczestnik wyprawy alpejskiej Bon appetit Matterhorn 2016, aktualnie student kierunku MBA Executive.

To znakomite rozwinięcie poprzedniego tematu. A więc po "wygrywaniu z czasem" - kolej na finanse!

Przyjaciele Jezusa
Formacja męska