Już wkrótce jubileuszowy cykl koncertów

Trwamy we wdzięczności Bogu za 25 lat istnienia diecezji sosnowieckiej. Z tej okazji zapraszamy uroczyste Koncerty Wokalno-Instrumentalne "TE DEUM LAUDAMUS". Ich wykonawcami będą wybitni wokaliści i instrumentaliści Zagłębia i Śląska, najlepsi studenci Instytutu Wokalno-Aktorskiego AM w Katowicach. W programie koncertów znajdą się najpiękniejsze utwory sakralne wielkich kompozytorów, natchnione modlitwy oraz arie ze światowego repertuaru, wzruszające oraz porywające melodie wraz z komentarzem organizatora i wykonawcy, ks. Pawła Sobierajskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich księży do organizowaniu tych wydarzeń w kościołach parafialnych! Polecamy godzinny koncert przed lub po Eucharystii wraz z muzyczną oprawą Mszy św. jubileuszowej, niedzielnej, świątecznej, odpustowej…

Artyści zapewniają modlitewne wykonania utworów oraz własny transport instrumentu i nagłośnienie do niego.

Indywidualna rezerwacja terminów koncertów: ks. Paweł Sobierajski; tel. 604-484-003; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

logo jubileuszu male