Nadzwyczajni szafarze gotowi do przyjęcia posługi

Jest ich sześciu - Marek Gajda i Rafał Najbor z parafii św. Mateusza w Czeladzi, Piotr Cierniak z parafii św. Marii Magdaleny w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowicach oraz Tomasz Mistur, Michał Mędrek i Dawid Sypień z parafii św. Marii Magdaleny w Gołaczewach. 1 kwietnia w kościele św. Barbary w Sosnowcu Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak udzieli im posługi Nadzwyczajnego Szafarza Komunii św. Będzie to zwieńczenie całego cyklu formacji, która teraz wchodzi w decydujący moment - 10 marca przyszli szafarze zdawali egzamin, a następnie pojechali na rekolekcje do salezjańskiego ośrodka w Zakopanem. Poprowadzi je ks. Adrian Piętka, diecezjalny duszpasterz szafarzy. Obejmijmy tych sześciu mężczyzn naszą modlitwą!

FOTO: Piotr Lorenc