WITAMY! arrow DAR

DAR - reaktywacja Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Piotr Lorenc
20.03.2012.
DAR - reaktywacjaBp Grzegorz Kaszak zainaugurował trzecią edycję Diecezjalnej Akademii Rodziny. Pierwsze, w nowym semestrze, spotkanie odbyło się 10 marca w auli Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Drugi wykład podczas inaugurującego spotkania wygłosił jezuita, ks. dr Krzysztof Mądel.

Komentarze (1) | Odsłon: 1826

Rusza trzecia edycja DAR-u Drukuj Poleć znajomemu
Autor: kjk (KAI)
10.03.2012.
Rusza trzecia edycja DAR-uW Sosnowcu rusza trzecia edycja Diecezjalnej Akademii Rodziny. Dla słuchaczy DAR-u co miesiąc organizowane są wykłady z różnych dziedzin, przydatnych w codziennym funkcjonowaniu rodzin. Pierwszym wykładowcą jest 10 marca bp Grzegorz Kaszak, który zaprosi m.in. na Spotkanie Rodzin w Benedyktem XVI w Mediolanie.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 1561

Program DAR-u Drukuj Poleć znajomemu
Autor: (ktk)
15.02.2012.
Program DAR-uBiskup Grzegorz Kaszak i Stowarzyszenie Rodzin Katolickich gorąco zaprasza na trzecią edycję Diecezjalnej Akademii Rodziny. Na comiesięcznych wykładach i spotkaniach pragniemy pomagać rodzinom pełnić misję, do której powołał je Pan Bóg. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakacie poniżej.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 1105

Kryzys ojcostwa Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Piotr Lorenc
25.05.2011.
Kryzys ojcostwaWspółczesny mężczyzna powinien być jak bł. Jan Paweł II, św. Józef albo jak św. Maksymilian Maria Kolbe lub przynajmniej powinien się starać taki być – przekonywał podczas kolejengo spotkania Diecezjalnej Akademii Rodziny Tomasz Terlikowski, katolicki dziennikarz i filozof, ojciec 4 dzieci. Konferencja DAR-u odbyła się 21 maja, jak zwykle w auli Wydziału Nauk o Ziemi w Sosnowcu. Tym razem temat spotkania dotyczył kryzysu męskości i ojcostwa, a prelegentem był wspomniany redaktor Frondy.

Komentarze (1) | Odsłon: 2005

DAR rozmowa (audio) Drukuj Poleć znajomemu
Autor: ks. Jarosław Kwiecień
28.03.2011.
DAR rozmowa (audio)W Sosnowcu ruszyła druga edycja Diecezjalnej Akademii Rodziny. Dla słuchaczy DAR-u co miesiąc organizowane są wykłady z różnych dziedzin, przydatnych w codziennym funkcjonowaniu rodzin. Pierwszym wykładowcą był 26 marca bp Grzegorz Kaszak, z którym rozmawiam o tym, czym jest DAR. Opowiada o nim również Renata Szopa ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich naszej diecezji. Wreszcie pytam księdza biskupa, czy warto się trudzić w walce o ustawę zakazującą zabijanie nienarodzonych.

Komentarze (1) | Odsłon: 1885

Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside