• W KOLEJCE DO SPOWIEDZI

  Ks. Paweł Sproncel: Nie rób sobie krzywdy, przychodząc do Spowiedzi nieprzygotowanym. Przed świętami wystoisz się kilkadziesiąt minut w kolejce i będziesz miał poczucie straconego czasu...

  W KOLEJCE DO SPOWIEDZI
 • Opłatkowa sobota: rodziny katolickie, olkuski Rynek i strażacy

  W sobotę, 15 grudnia, Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak gościł na jubileuszowej Mszy św. i spotkaniu opłatkowym Stowarzyszenia Rodzin Katolickich oraz wigilii dla mieszkańców na olkuskim Rynku. Wieczorem spotkał się z członkami Ochotniczych Straży Pożarnych w Targoszycach.

  Opłatkowa sobota: rodziny katolickie, olkuski Rynek i strażacy
 • BÓG SĘDZIĄ SPRAWIEDLIWYM - III NIEDZIELA ADWENTU

  Ks. Tomasz Smalcerz: W momencie śmierci każdy człowiek zobaczy wszystkie swe czyny, pragnienia, decyzje i słowa. W godzinie sądu będzie się liczyło to, co było i co jest miłością.

  BÓG SĘDZIĄ SPRAWIEDLIWYM - III NIEDZIELA ADWENTU
 • IDĄ ŚWIĘTA - NIE MARNUJ ŻYWNOŚCI

  Miłosz Maj: Każdego roku, przez nieodpowiedzialne gospodarowanie zasobami, na świecie marnuje się 1,3 miliarda ton jedzenia. W tym samym czasie 2 miliardy ludzi przymiera głodem.

  IDĄ ŚWIĘTA - NIE MARNUJ ŻYWNOŚCI
 • SŁUŻBA KSZTAŁTUJĄCA ŻYCIE

  Łukasz Schab: Liturgiczna Służba Ołtarza kształtuje w człowieku nie tylko takie cechy jak sumienność czy punktualność. Dobrze przeżywana służba przy Ołtarzu Pańskim, kształtuje całą postawę życiową.

  SŁUŻBA KSZTAŁTUJĄCA ŻYCIE
 • SOCIAL MEDIA - WRÓG CZY PRZYJACIEL?

  Ewa Łopatka: Słyszałeś, że jeśli nie jesteś na Facebooku to "nie żyjesz"? Czy rzeczywiście życie bez social mediów jest puste? A Ty co myślisz, internauto? Dasz lajka?

  SOCIAL MEDIA - WRÓG CZY PRZYJACIEL?
 • CIEMNOŚĆ W LITURGII - II NIEDZIELA ADWENTU

  Ks. Przemysław Lech: Poprzez bogactwo znaków, słów i czynności Liturgia wprowadza wiernych w przeżycie tajemnicy. Jest ona mysterium - wydarzeniem, w którym można w pełni brać udział, choć nie w pełni się je rozumie.

  CIEMNOŚĆ W LITURGII - II NIEDZIELA ADWENTU
 • Tydzień w diecezji

  Najważniejsze wydarzenia całego tygodnia w Kościele sosnowieckim.

  Tydzień w diecezji

Wideo

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.