• ŚPIEW DOBIEGA Z KOŚCIOŁA...

  Michał Piechnik: Czy nie jest tak, że poprawny i pobożny śpiew wzrusza nasze serce? Czy nie jest tak, że wracając do domu po Liturgii, często nucimy melodię ostatniej pieśni?

  ŚPIEW DOBIEGA Z KOŚCIOŁA...
 • GDY PRAWDA SPOTYKA OPINIĘ

  Ks. Przemysław Lech: Podobno istnieją dwa słowa, których nigdy nie chcielibyśmy usłyszeć: "Mylisz się!". I chyba to prawda. Próbujemy więc w imię tolerancji stworzyć społeczność, w której każdy ma rację...

  GDY PRAWDA SPOTYKA OPINIĘ
 • Pogrzeb ks. Stefana Walusińskiego

  18 stycznia odbył się pogrzeb ks. kanonika Stefana Walusińskiego, byłego proboszcza parafii Rodaki. Zmarł w wieku 82 lat.

  Pogrzeb ks. Stefana Walusińskiego
 • NA WAKACJE Z OAZĄ

  Łukasz Schab: Zgodnie z ideą księdza Blachnickiego, dwoma fundamentami formacji w tzw. Oazie, są letnie rekolekcje oraz formacja roczna. Zarówno to pierwsze, jak i drugie, ułożone są tak, by...

  NA WAKACJE Z OAZĄ
 • ŚDM PANAMA 2019 TUŻ, TUŻ...

  Ks. Paweł Sproncel: A Panamá! -  usłyszeliśmy z ust papieża Franciszka na "Campus Misericordiae" 31 lipca 2016 roku, kiedy ogłaszał miejsce następnego światowego spotkania młodych. Dziś, to już ten czas!

  ŚDM PANAMA 2019 TUŻ, TUŻ...
 • Festiwalowi kolęd stuknęło ćwierćwiecze

  25. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika w Będzinie przeszedł do historii. Jednak w pamięci wszystkich uczestników przesłuchań i Koncertu Galowego pozostanie niesamowita atmosfera, wiele radości i wzruszeń.

  Festiwalowi kolęd stuknęło ćwierćwiecze
 • Tydzień w diecezji

  Najważniejsze wydarzenia całego tygodnia w Kościele sosnowieckim.

  Tydzień w diecezji

Wideo

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.