• Jubileusze małżeńskie przed Anielską Panią

19 października w bazylice NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej małżonkowie z naszej diecezji podczas Eucharystii świętowały jubileusze pożycia małżeńskiego i odnowili swoje ślubowania.

Jubileusze małżeńskie przed Anielską Panią
  • Sosnowiec: śluby wieczyste w Karmelu

Siostra Maria Franciszka od Przebitego Boku Chrystusa - pochodząca ze Sławkowa karmelitanka Dzieciątka Jezus 5 października złożyła w sosnowieckim kościele klasztornym śluby wieczyste.

Sosnowiec: śluby wieczyste w Karmelu
  • Pielgrzymka najbliższych kapłanom

Najbliżsi naszych księży, a więc rodzice, dziadkowie i rodzeństwo, ale też najbliżsi im przez wierną modlitwę - członkowie Wspólnoty Margaretek, zgromadzili się 5 października w Katedrze.

Pielgrzymka najbliższych kapłanom
  • Pielgrzymka do Kalwarii uczniów klas ósmych

Po raz pierwszy po likwidacji gimnazjów młodzież z naszej diecezji pielgrzymowała do Kalwarii Zebrzydowskiej.

Pielgrzymka do Kalwarii uczniów klas ósmych
  • Tydzień w diecezji

Najważniejsze wydarzenia całego tygodnia w Kościele sosnowieckim.

Tydzień w diecezji

Wideo