11 listopada: Patriotyczny Zlot Motocyklowy

Data dodania: 2018.11.02

Na pierwszy, unikatowy zlot motocyklowy z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości naszej ojczyzny, który odbędzie się 11 listopada br. zaprasza Katolicki Klub Motocyklowy Souls Hunters Chapter Jaworzno oraz parafia św. Brata Alberta.

Aby uczcić 100-lecie odzyskania niepodległości, organizatorzy zapraszają na patriotyczny zlot motocyklów. Udział w zlocie jest całkowicie bezpłatny, a jedynym warunkiem uczestnictwa w nim jest przypięcie do motocykla biało-czerwonej flagi lub innego symbolu narodowego.

Zlot rozpocznie się od pokazu militariów przez pana Mariana Lewka (teren wokół kościoła w Pieczyskach) oraz Mszy, która rozpocznie się o godzinie 11:11 w parafii św. Brata Alberta.

Po mszy organizatorzy zapraszają na patriotyczne rozmowy przy posiłku (kuchnia polowa), a około godziny 13:30 rozpocznie się parada motocyklowej husarii po wszystkich dzielnicach Jaworzna (ok. 50 km).

Zakończenie zlotu odbędzie się na jaworznickim rynku, gdzie będzie można zaparkować motocykle i odpocząć.

Adres parafii św. Brata Alberta: ul. Przemysłowa 3

Organizatorzy zlotu proponują również zabranie kiełbasek przez uczestników, gdyż podczas zlotu odbędzie się ognisko.

Tekst i FOTO: www.jaw.pl