3 Maja w Czeladzi

Data dodania: 2020.05.04

3 maja, w niedzielę o g.10, w kościele św. Stanisława w Czeladzi, odbyła się uroczysta Msza święta w intencji Ojczyzny. Mszę celebrował oraz homilię wygłosił proboszcz parafii, ksiądz Jarosław Wolski. Obecni byli goście: Burmistrz miasta Zbigniew Szaleniec wraz z małżonką Iwoną, Dyrektorem Muzeum Saturn oraz zastępca Burmistrza Beata Zawiła. Po zakończeniu Mszy świętej obecni goście oraz parafianie mogli wysłuchać minirecitalu w wykonaniu Grzegorza Biernackiego, tenora opery Śląskiej w Bytomiu z towarzyszeniem Roberta Króla, organisty tutejszej parafii. Po zakończeniu Mszy św. Burmistrz udał się na Plac Konstytucji, by tam złożyć wiązankę kwiatów.

Tekst i FOTO: ks. Andrzej Uliniarz