Bolesław: filmowe zaproszenie na konkurs piosenki

Data dodania: 2018.10.01

Parafia  Macierzyństwa NMP i św. Michała Archanioła w Bolesławiu zaprasza do udziału w III Diecezjalnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne na stronie internetowej www.parafiaboleslaw.pl. Przesłuchania odbędą się w dniach 5-6 listopada w Centrum Kultury im. M. Płonowskiej w Bolesławiu (dokładny, godzinowy plan będzie podany uczestnikom drogą elektroniczną oraz na stronie internetowej parafii).

11 listopada, w 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, w kościele parafialnym o g. 16 odprawiona zostanie Msza św. w intencji Ojczyzny, a po niej o g. 17 koncert laureatów.

Patronat honorowy nad konkursem objął Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak . Patronat medialny: Radio eM, "Gość Niedzielny", "Niedziela".