Czystość w życiu mężczyzny

Data dodania: 2018.12.28

Formacja Mężczyzn- DCNE Przyjaciele Jezusa  zaprasza wszystkich mężczyzn na konferencję i spotkanie, na którym porozmawiamy na temat: Czystości Mężczyzny.

Czas: 3 stycznia 2019 roku, godz. 20:00

Miejsce: parafia Chrystusa Króla, Sosnowiec-Klimontów ul. Kraszewskiego 25

Zapraszamy Cię abyś się wyposażył w wiedzę jak walczyć o swoją czystość.

Czystość Mężczyzny, jak się to ma do naszej Męskości i Siły? Zapraszamy przyjdź i odpowiedzmy sobie na pytania:

Czystość w wymiarze duchowym, czystość serca co daje po co jest potrzebna?

Przyjdź zabierz innych, spotkaj się z facetami którzy nie boją się trudnych tematów.

Przez temat Czystości Mężczyzn przeprowadzi nas Franciszek Kucharczak (ur. 1962) - zastępca sekretarza redakcji serwisu gosc.pl i tygodnika „Gość Niedzielny”, teolog i historyk Kościoła, absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego,   wieloletni  redaktor i grafik „Małego Gościa Niedzielnego” (autor m.in. rubryki „Franek fałszerz” i „Mędrzec dyżurny”), obecnie współpracownik tego miesięcznika. Autor   „Tabliczki sumienia” – cotygodniowego felietonu publikowanego w „Gościu Niedzielnym”. Autor książki „Tabliczka sumienia”, współautor książki „Bóg lubi tych, którzy walczą ”   i  książki-wywiadu z Markiem Jurkiem „Dysydent w państwie POPiS”. Żonaty, ojciec dwóch synów, mieszka w Rybniku. Zainteresowania: sztuki plastyczne, turystyka   (zwłaszcza rowerowa). Motto: „Jestem tendencyjny – popieram Jezusa”.

Obszar specjalizacji:
Kwestie moralne i teologiczne, komentowanie w optyce chrześcijańskiej spraw wzbudzających kontrowersje, zwłaszcza na obszarze państwo-Kościół, wychowanie dzieci i   młodzieży, etyka seksualna. Autor nazywa to teologią stosowaną