Dąbrowa: Msza św. o dar potomstwa

Data dodania: 2020.01.24

W sercu kilkunastu par zrodziło się pragnienie, by 8. dnia miesiąca spotykać się na Mszy Świętej w intencji małżeństw starających się o potomstwo w ich miejscowościach. Obecna w kilkunastu polskich miastach akcja od stycznia jest faktem także w naszej diecezji. Ósmego dnia każdego miesiąca zapraszamy na g.18 do bazyliki NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej na Eucharystię w tej intencji. Najbliższa Msza już w sobotę, 8 lutego.

"8. dzień miesiąca to coś więcej niż wydarzenie modlitewne, to wspólnota ludzi, którzy zmagają się z podobnymi trudnościami i tak samo bardzo pragną zostać rodzicami. Bądźmy razem - w jedności siła" - czytamy na facebookowym profilu inicjatywy.