Jaworzno: "Betlejem" zaprasza do modlitwy "Ojcze nasz"

Data dodania: 2024.06.18

Wspólnota "Betlejem" w Jaworznie włączy się w ogólnopolską akcję modlitwy "Ojcze nasz" w Dniu Ojca - 23 czerwca.

Jak będzie wyglądać nasze uwielbienie?

17.00 - Eucharystia pod przewodnictwem bp. Artura Ważnego, dziękczynienie po ingresie, modlitwa w intencji ojców, dziękczynienie w 30. rocznicę święceń kapłańskich ks. Mirka Toszy. Przekazanie relikwii św. Zelii i Ludwika Martin - rodziców św. Teresy, Wspólnocie Betlejem.

18.30 - Uwielbienie Boga Ojca z Zespołem "Kadosz"

20.00 - Świętowanie przy ognisku i grillu w ogrodzie

- Pragniemy, aby 23 czerwca 2024 roku – w Dniu Ojca, cała Polska zawołała do Boga: „Ojcze nasz”. Marzymy, by modlitwa połączyła rodziny, wspólnoty, parafie i Kościoły chrześcijańskie. „Ojcze nasz” to inicjatywa modlitewna, która jest zachętą ze strony osób świeckich do wspólnej modlitwy uwielbienia. To, co jest dla nas kluczowe i ważne, to aby każda lokalna wspólnota, parafia i Kościół swoim „językiem”, zgodnie ze swoją lokalną tożsamością stanęła do modlitwy, która ją jednoczy. - tłumaczą organizatorzy wydarzenia.

Link do strony organizatorów: www.ojczenasz.com.pl/pl/

/bpds