11 listopada: biało-czerwony zlot motocyklowy w Jaworznie

Data dodania: 2018.11.13

11 Listopada z inicjatywy ks. Mariusza Lizończyka i Klubu Motocyklowego Souls Hunters Żory w Jaworznie odbył się  Patriotyczny Zlot Motocyklowy w parafii św. Brata Alberta Pieczyskach. Uroczysta Eucharystia zaczęła się o 11.11, a o 12 odśpiewano Hymn Polski. Następnie parada motocyklowej husarii jeździła po dzielnicach Jaworzna i dotarła na Rynek, gdzie przed kolegiatą o g. 15 odmówiono Koronkę do Miłosierdzia.

Liczba uczestników Zlotu przeszła wszelkie oczekiwania – wzięło w nim udział ok. 450 motocykli. Z komentarzy wynika, że wszyscy byli bardzo zadowoleni W Zlocie brały też udział pojazdy militarne z Muzeum Techniki Militarnej.

Tekst i FOTO: Organizatorzy