Kolejna edycja akcji "Kino wokół wartości"

Data dodania: 2018.09.11

Przed nami kolejna już, ciesząca się dużym zainteresowaniem, edycja projektu KINO WOKÓŁ WARTOŚCI. Projekt, jak co roku skierowany jest do księży, katechetów, młodzieży szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych i ma na celu skłonić młodego człowieka do refleksji nad sensem życia i budowania swojego życia w oparciu o trwałe, pewne i uniwersalne wartości. W ramach tegorocznej akcji zapraszamy młodzież na specjalne projekcje filmów do kina Helios w Sosnowcu (ul. Modrzejowska 32b).

W ramach programu w dniu: 21 września (piątek) o godz. 10.00 będą wyświetlane dla młodzieży filmy: DYWIZJON 303. HISTORIA PRAWDZIWA, reż. Denis Deic i JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI w reż. Hugo Gelin. Tegoroczne obrazy filmowe zaprezentowane w ramach projektu traktują o bohaterstwie i poświęceniu legendarnych już polskich lotników jak również  o dojrzewaniu do odpowiedzialności i ciągłym przewartościowywaniu życiowych priorytetów.


Brak wolnych miejsc na projekcję dn. 21.09.2018 (zgłoszonych jest 1100 osób) !
W związku z dużym zainteresowaniem projekcjami filmów dodatkowa data projekcji:

24 września o godz. 10.00.

Cena biletu: 10 zł.

Zapisy do udziału w projekcie KINO WOKÓŁ WARTOŚCI  należy kierować telefonicznie pod  nr tel.: 512 804 485.
Przy zgłoszeniu należy podać datę, tytuł filmu, na który grupa się wybiera, ilość osób biorących udział w projekcie, ilość opiekunów, nazwę szkoły i tel. kontaktowy. Bilety na seans filmowy kupujemy dla całej grupy w dniu projekcji w kasie kina. Bilety kupuje opiekun dla całej grupy.
Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie. Jest to doskonała okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty myślowe i ubogacić się wewnętrznie.

Autor i koordynator projektu KINO WOKÓŁ WARTOŚCI:
ks. Łukasz Pasternak

Koordynatorzy:
Kino Helios Sosnowiec
Wydział Katechetyczny Diecezji Sosnowieckiej

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.