Oaza: Dzień Wspólnoty z czuwaniem

Data dodania: 2021.05.16

W sobotę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego (22.05), w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Sosnowcu-Klimontowie odbędzie się Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie Diecezji Sosnowieckiej. Spotkanie będzie miało charakter wigilijnego czuwania przed dniem Zielonych Świąt.

Zawiązanie wspólnoty rozpocznie się o g. 19.00, potem nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja połączona z modlitwami i śpiewem. O godz. 21:00 przewidziana jest Msza święta, która będzie zwieńczeniem czuwania i całego Dnia Wspólnoty.

Zapraszamy do udziału w czuwaniu księży posługujących w Ruchu Światło-Życie, wszystkich animatorów oraz młodzież formującą się w oazowych wspólnotach parafialnych, a także członków poszczególnych diakonii.

Zachęcamy do potwierdzania swojego udziału w wydarzeniu "Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego" opublikowanym na Facebooku:

LINK DO WYDARZENIA

Jak dotrzeć do parafii pw. NMP Różańcowej w Sosnowcu? Najprościej kierować się w rejon Placu Papieskiego przy ul. Gwiezdnej w Sosnowcu.

ADRES PARAFII:
ul. Józefa Pomian-Pomianowskiego 2

KOMUNIKACJA MIEJSKA:

Przystanek "Zagórze Gwiezdna" - można dojechać liniami autobusowymi 188, 723, M4, 690, 220 oraz liniami "K" i "G"