Pilica: wieczór kolędowy w Kolegiacie

Data dodania: 2022.01.23

Piękny wieczór kolęd już za nami. Po Mszy Świętej o godz. 16.oo w parafii pw. św. Jana Ewangelisty i św. Jana Chrzciciela odbył się koncert kolęd i pieśni religijnych w wykonaniu scholi parafialnej oraz pana organisty.

Wszystkim podobał się występ, co można było stwierdzić po brawach po każdym utworze. To był jeden z tych wieczorów, dzięki któremu mogliśmy się cofnąć do niedawno przeżytych Świąt Bożego Narodzenia. Obecny był również Burmistrz Miasta i Gminy Pilica - Artur Janosik.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Katarzyna Pasierb, Monika Henkel, Klaudia Pustułka, Patrycja Wyrodek, Magdalena Paciej, Maciej Węglarz, Andrzej Kaim, gitara. Potem zaprezentował się nasz organista Mateusz Wojtylas.

Wszystkim zebranym parafianom podobał się występ i najbardziej znane kolędy zaśpiewali razem z naszą scholą.

Grzegorz Piąty