"Rekolekcje - Dialog - Spotkanie": weekend dla małżeństw

Data dodania: 2021.09.23

Zapraszamy Was na "Weekend dla Małżeństw" – rekolekcje prowadzone przez Wspólnotę Spotkań Małżeńskich. Będzie to dobry czas na pogłębienie relacji ze sobą nawzajem i z Panem Bogiem.

Jeżeli w Waszym małżeństwie wszystko układa się dobrze, czas, który poświęcicie na ten wspólny weekend, będzie mógł owocować tym, że odnajdziecie to coś, co Was jeszcze bardziej zjednoczy. Być może odkryjecie swojego współmałżonka na nowo, zobaczycie Go z innej, jeszcze lepszej perspektywy.

Gdy Wasze małżeństwo przeżywa kryzys, a będziecie chcieli z nami spędzić ten czas, możliwe, że po tym weekendzie, popatrzycie na siebie inaczej, bardziej przyjaźnie, z większym zrozumieniem i wyrozumiałością.

Jednak, aby tak się stało, musicie dać szansę sobie. Szansę właśnie na ten jeden weekend. Weekend, który mamy nadzieję, odświeży Wasze uczucia i poprowadzi was przez Wasze ciche dni, wzajemne konflikty i codzienne nieporozumienia.

Rekolekcje odbędą się w Domu Rekolekcyjnym w Hałcnowie k/Bielska Białej w dniach 8-10 października 2021 r. Rozpoczną się w piątek wieczorem i potrwają do niedzielnego popołudnia.

Wszelkie informacje i zapisy:

Iwona i Krzysztof Łukasikowie
tel.: 728 986 516
lukasikowie@spotkaniamalzenskie.pl
Ośrodek Spotkań Małżeńskich w Jaworznie

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.