Rytm życia, czyli jak budować więź z Bogiem

Data dodania: 2018.03.27

Jak świadomie przeżywać swoją codzienność w relacji z Bogiem? Zapraszamy na konferencję: "Rytm życia, czyli jak budować więź z Bogiem", którą wygłosi dr hab. Aleksander Bańka.

Termin: 5 kwietnia (czwartek) g. 20 (przed konferencją Msza Święta o g. 18 oraz adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy).

Miejsce: DCNE, Sosnowiec ul. Kraszewskiego 25 - Parafia Chrystusa Króla.

O prowadzącym: Aleksander Bańka, dr hab. filozofii, politolog, adiunkt w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Śląskiego. Autor książek, artykułów oraz audiobooków poświęconych filozofii i duchowości chrześcijańskiej. Współpracownik Radia eM, Gościa Niedzielnego. Członek Rady Duszpasterskiej Archidiecezji Katowickiej i przewodniczący Komisji ds. świeckich II Synodu Archidiecezji Katowickiej. Świecki lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej - odpowiada za organizację oraz prowadzenie Tyskich Wieczorów Uwielbienia, od lat posługuje modlitwą i na wiele sposobów głosi Ewangelię. Prywatnie mąż i ojciec.