Sosnowiec: koncert akustyczny 2 Tm 2,3

Data dodania: 2019.03.26

5 kwietnia o g. 18 zapraszamy do parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Sosnowcu na koncert akustyczny zespołu 2 Tm 2,3 .

2 Tm 2,3 To polski zespół muzyczny, grający muzykę rockową z przesłaniem chrześcijańskim (współczesną muzykę chrześcijańską). Zespół powstał w 1996 roku, w wyniku spotkania się muzyków polskiej sceny alternatywnej (Acid Drinkers, Flapjack, Armia, Houk), którzy odkryli w swoim życiu wartości chrześcijańskie. Teksty swoich utworów oparli właściwie wyłącznie na Biblii (sporadycznie też na tekstach Ojców Kościoła), wplatając często strofy w języku hebrajskim i aramejskim. Sam zespół tworzą m.in. Robert Friedrich „Litza” z zespołu Luxtorpeda; Tomasz Budzyński z zespołu Armia, Darek Malejonek „Maleo” z zespołu Maleo Reggae Rockers.