Zapraszamy na Zagłębiowskie Warsztaty Wokalno-Instrumentalne

Data dodania: 2020.08.19

Serdecznie zapraszamy do udziału w 4. Zagłębiowskich Warsztatach Wokalno-Instrumentalnych w dniach 18-20 września. Warsztaty przeznaczone są dla:

- Wokalistów, organistów, katechetów, siostry zakonne, osoby śpiewające w scholach, chórach i innych zainteresowanych śpiewem na chwałą Bożą (w wieku od 14. do 100. lat – osoby poza limitem wiekowym prosimy zgłaszać po wcześniejszym kontakcie z organizatorami)

- Grających na instrumentach, uczniów Szkoły Muzycznej, studentów (możliwość wykorzystania twojego instrumentu potwierdzi organizator – Andrzej Mandryka, tel. 784762553)

Warsztaty będą prowadzone przez znanych muzyków: Piotra Pałkę oraz Jakuba Tomalaka. Chórzyści i instrumentaliści wezmą udział w zajęciach muzycznych, konferencjach, będą mieli także okazję do modlitwy. Na zakończenie warsztatów zdobyte umiejętności zaprezentują podczas Mszy św. i koncertu po niej (w niedzielę o godz. 12).

Warsztaty są organizowane na terenie Parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Dąbrowie górniczej oraz w Zespole Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej.

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://forms.gle/pj4D5V4fPHN4LZzM7 należy wypełnić nie później niż do dnia 11 września 2020 r. Koszt warsztatów: 50 złotych (płatne na miejscu).