Zmarł ks. Aleksander Witkowski

Data dodania: 2018.05.11

9 maja w 79 roku życia i 55. roku kapłaństwa zmarł śp. ks. Aleksander Witkowski, emerytowany proboszcz parafii w Gołaczewach. Program uroczystości pogrzebowych:

Piątek, 11 maja 2018 roku

18.00 - różaniec w intencji zmarłego w kościele pw. Św. Marii Magdaleny w Gołaczewach.

19.00 - Msza Święta i eksporta w kościele pw. Św. Marii Magdaleny w Gołaczewach.

Sobota, 12 maja 2018r.

12.00 - różaniec w intencji zmarłego w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty w Pilicy.

13.00 - Msza Święta pogrzebowa w kościele pw. św. Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty w Pilicy. Uroczystościom będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak. Śp. ks. Aleksander zostanie pochowany rodzinnym grobowcu na cmentarzu parafialnym w Pilicy.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie...